معرفی مدرسه بیت

مدرسه بیت مکانیست برای فراگیری اصول آکادمیک طراحی وبسایت، دانش آموختگان بیت با استفاده از ویدیوهای آموزشی تمام فارسی تولید شده در این مدرسه دانش و توانایی اجرای بزرگترین و پیچیده ترین پروژه های طراحی وب را خواهند داشت. ما همواره از طریق آنلاین، پشتیبان شما هستم و شما هیچ وقت تنها نخواهید بود.

با خیالی راحت مجموعه های آموزشی مدرسه بیت را تهیه کنید. با حداقل دانش از کامپیوتر و اینترنت هم میتوانید یک طراح وب باشید تمام سعی گروه مدرسه بیت این است مباحث را به گونه ای آموزش دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی دانشجو در فراگیری علوم طراحی وب آسوده باشد.

با بیش از ۱۵۰۰ نمونه موفق در زمینه میزبانی، طراحی وبسایت، فروشگاه اینترنتی، توسعه و برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن، خدمات برندینگ، خدمات سئو، برگزاری جلسات و کلاس های مجازی، تبلیغات و خدمات گرافیکی در کنار شما هستیم.

The BIT SCHOOL

0
مشتریان طراحی سایت
0
خریداران محصولات مدرسه بیت
0
آموزش های منتشر شده
0
تعداد باشگاه مشتریان

دیگر خدمات مدرسه بیت

خدمات هاستینگ
با یکی از امنترین هاست های موجود در دنیا میزبان اطلاعات مهم شما هستیم. همراه با بکاپ گیری و پیشتیبانی مستمر و قیمت مناسب.
خدمات ثبت دامین
پرتال ثبت دامین مدرسه بیت با امنیت ترین مکان برای اجاره دامین های شما خواهد بود. از تخفیفات مدرسه بیت برای ثبت دامین استفاده کنید.
دوره آموزش حضوری و مجازی
جهت ثبت نام در دوره های آموزشی حضوری یا مجازی از لینک زیر نام نویسی کنید. مسولین مدرسه بیت برای هماهنگی این کلاس ها با شما تماس خواهند گرفت.
پرتال مشتریان
تمامی مشتریان مدرسه بیت میتوانند از مزایای ناحیه کاربری ما استفاده کنند با ثبت نام در این پرتال به جمع مشترکین بیت بپبوندید.